zavolajte nám
+421 905 350 656

O Nás

Kto sme

Autoškola Milan Ľahký ml. bola založená v máji roku 1990, boli sme prvá súkromná autoškola v okrese. Od tejto doby tu absolvovalo výcvik viac než 7 500 uchádzačov. Ku svojim žiakom pristupujeme so snahou vytvoriť pre nich príjemné prostredie a poskytnúť im kvalitnú výuku a výcvik, pretože vieme, že našou najvätšou devízou je spokojný žiak.

Každý z nás je individuálny a preto prístup inštruktorov ku študentom autoškoly je jedinečný a dôverný. Do autoškoly sa môžete prihlásiť online, telefonicky na čísle +421 905 350 656, alebo osobne. Prihlášku, ktorej súčasťou je aj potvrdenie u lekára, môžete obdržať priamo v kancelárii autoškoly.

NAŠI Inštruktori

Augustín SUCHÁR

Je so mnou sranda.

Karol HAMAR

Mám skúsenosti s prácou s ľuďmi, viem viesť a motivovať. Všetky moje skúsenosti využívam pri vyučovaní teórie.

Milan Ľahký

Túto prácu mám rad a venujem sa jej naplno.

Peter MATUŠKA

Viem sa prispôsobiť mysleniu a potrebám žiaka.

Jozef HALAČ

Ponúkam osobitý prístup.

Informácie

Áno, samozrejme je možné si ich dokúpiť. Pre žiakov našej autoškoly je cena jednej jazdy 22 € a cena pre ostatných je 27 €. Dĺžka jazdy je 45min.
Ak klient nie je spokojný so službami autoškoly, môže počas kurzu kedykoľvek výcvik prerušiť a tak prestúpiť do inej autoškoly, samozrejme ak sa vyriešia všetky finančné a administratívne záležitosti medzi "pôvodnou" autoškolou a klientom. Výcvik v novej autoškole bude pokračovať s tým že sa hodiny v starej autoškole zarátajú do výcviku v novej autoškole.
Praktické jazdy si každý účastník kurzu plánuje individuálne v závislosti od svojich časových možností. Praktické jazdy sa konajú počas celého dňa ( možnosť výberu termínu aj počas sobôt a nediel ).
Áno, naša autoškola ponúka možnosť zaplatiť za kurz aj na splátky. Samozrejme túto možnosť ponúkame bez akéhokoľvek navýšenia ceny.
K žiadosti o udelenie vodičského oprávnenia treba doložiť správny poplatok za záverečnú skúšku vo forme kolkov, v hodnote 33€ . Tento poplatok nie je zahrnutý v cene kurzu. Taktiež je potrebné doložiť potvrdenie o absolvovaní kurzu "Prvej pomoci".
Áno, naša autoškola využíva moderné učebné prostriedky. Všetky učebné pomôcky dostane uchádzač v cene kurzu.

Ohlasy

Milan Ľahký ml. – Autoškola
T. Vansovej 35
Prievidza, 971 01.
zavolajte nám
+421 905 350 656